KAS MES?

Esame tarp lyderiaujančių kompanijų Dzūkijos regione. Drąsiai galime teigti, kad esame savo srities profesionalai, turintys brandžią kubilų gaminimo patirtį. Itin didelis dėmesys skiriamas darbo etikai ir aukštiems klientų aptarnavimo standartams. Visai pagamintai produkcijai suteikiama garantija, o stiprus ryšys tarp mūsų ir kliento yra viena iš mūsų stipriųjų savybių! „Dzūkijos kubilai“ - tai kubilai sukurti Jūsų kokybiškam malonumui ir atsipalaidavimui. Pasirinkę mūsų kubilus, Jūs gausite itin aukštos kokybės kubilą, kuris Jus džiugins daugelį metų.

Jūsų sveikata, gerovė ir laimė yra pagrindinės mūsų verslo vertybės. Mėgaukitės kubilais namuose, gamtoje ar bet kur kitur ištisus metus!


Mūsų standartai:

  • Stiklo pluoštas be papildomų priemaišų, ne mažesnio nei 5 mm. storio.

  • Kubilo apdaila tik iš aukštos kokybės medžiagų, bei padengta kokybiškais ir ilgaamžiais impregnantais.

  • Kubilo pagrindas, bei vidinė kubilo apdailos pusė impregnuojama biocidais nuo pūvimo ir pelėsio.

  • Visa papildoma įranga - sertifikuota.

  • Kubilo krosnys - gaminamos tik iš AISI 304 arba AISI 316 rūšies plieno, todėl galite nesijaudinti dėl ilgaamžiškumo.

KODĖL MES?

Medžiagų kokybė

Gamindami kubilus naudojame tik aukštos kokybės stiklo pluošto įdėklus, apdailai skiriame didelį dėmesį, todėl Jūs galite pasirinkti produktus, kurie būtų ilgaamžiai bei tenkintų visus jūsų poreikius. Norite aukščiausios kokybės apdailos? REKOMENDUOJAME rinktis termiškai apdorotą medieną arba WPC dailylentes. Jas galima visada papildomai užsakyti!

Reputacija

Esame pelnę savo klientų pasitikėjimą dėl itin auštos produkcijos kokybės bei popardaviminio aptarnavimo ir ryšio su klientu. Pristatę kubilą, mes visada duosime patarimus, kaip prižiūrėti kubilą, instruktuosime Jus visais Jums rūpimais klausimais!

Greitis

Pas mus laukti nereikės, kubilas sukomplektuojamas ir pristatomas per 3 darbo dienas!

Lankstumas

Pagaminsime Jums tai, kas svajonių lygmenyje! Įgyvendinsime Jūsų lūkesčius 110%! Esame lankstūs, todėl gaminame tai, ko klientui reikia! Norite 8 hidromasažinių purkštukų? O gal 38? Gal WPC ar termo medienos apdailos? Įgyvendinsime tai ir dar daugiau!

Galimybė pirkti išsimokėtinai!

Sekite mus

© 2022 Be "DZŪKIJOS KUBILAI" ™ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.