KAS MES?

        Esame tarp lyderiaujančių kompanijų Dzūkijos regione. Drąsiai galime teigti, kad esame savo srities profesionalai, turintys brandžią kubilų gaminimo patirtį. Itin didelis dėmesys skiriamas darbo etikai ir aukštiems klientų aptarnavimo standartams. Visai pagamintai produkcijai suteikiama garantija, o stiprus ryšys tarp mūsų ir kliento yra viena iš mūsų stipriųjų savybių! Didžiuojamės galėdami sukurti ramybės oazę gamindami itin aukštos kokybės kubilus, kurie sukurti Jūsų fizinei ir psichinei gerovei pagerinti. Mes suprantame sveikatos ir atsipalaidavimo svarbą šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame pasaulyje. Mūsų kubilai pranoksta įprastą vandens terapiją, sklandžiai sujungiant šiuolaikines naujoves ir technologijas su nesenstančiais hidroterapijos privalumais. Burbuliuojančios ir stimuliuojančios/pulsuojančios vandens srovės Jūsų kūną nuramina, atgaivina ir žinoma teigiamai veikia psichinę būklę. Mėgaukitės mūsų pagamintais kubilais, kuriuos naudojant galite sumažinti sąnarių diskomfortrą, stresą, raumenų įtampą, pagerinti miego kokybę. Mūsų įsipareigojimas aukštai produkcijos kokybei užtikrina, kad kiekvienas kubilas būtų ramybės prieglobstis, skatinantis holistinį požiūrį į gerovę.

     Patobulinkite savo gyvenimo būdą, teikite pirmenybę savo sveikatai ir pasinerkite į didžiausią atsipalaidavimo patirtį. Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame Jūsų gerovė yra svarbiausia!

Mūsų standartai:

  • Gaminame kubilus su Gelkauto ir Akrilo įdėklais.

  • Itin tikslus gelkauto storis, neviršijantis normų.

  • Išorinis stiklo pluoštas be papildomų priemaišų, ne mažesnio nei 5 mm. storio.

  • Kubilo apdaila tik iš aukštos kokybės medžiagų, bei padengta kokybiškais ir ilgaamžiais impregnantais.

  • Kubilo pagrindas, bei vidinė kubilo apdailos pusė impregnuojama biocidais nuo pūvimo ir pelėsio.

  • Termo dangčiai gaminami Lietuvoje, kokybiška eko oda, didelio tankumo putplastis, padidintas nuolydis, aliuminio profilis stiprumui.

  • Visa papildoma įranga - sertifikuota.

  • Kubilo krosnys - gaminamos tik iš AISI 304 arba AISI 316 rūšies plieno, todėl galite nesijaudinti dėl ilgaamžiškumo.

KODĖL MES?

Gamindami kubilus naudojame tik aukštos kokybės Gelkauto ir Akrilo įdėklus, apdailai skiriame didelį dėmesį, todėl Jūs galite pasirinkti produktus, kurie būtų ilgaamžiai bei tenkintų visus Jūsų poreikius. Norite aukščiausios kokybės apdailos? REKOMENDUOJAME rinktis termiškai apdorotą medieną arba WPC dailylentes. Jas galima visada papildomai užsakyti!

Ryšys su klientu
Reputacija

Esame pelnę savo klientų pasitikėjimą dėl itin auštos produkcijos kokybės bei popardaviminio aptarnavimo ir ryšio su klientu. Pristatę kubilą, mes visada duosime patarimus, kaip prižiūrėti kubilą, instruktuosime Jus visais Jums rūpimais klausimais!

Greitis

Pas mus laukti nereikės, kubilas sukomplektuojamas ir pristatomas per 3 darbo dienas!

Lankstumas

Pagaminsime Jums tai, kas svajonių lygmenyje! Įgyvendinsime Jūsų lūkesčius 110%! Esame lankstūs, todėl gaminame tai, ko klientui reikia! Norite 8 hidromasažinių purkštukų? O gal 38? Gal WPC ar termo medienos apdailos? Įgyvendinsime tai ir dar daugiau!

Aukščiausi reikalavimai

Gamindami kubilus naudojame socialinę erdvę, visus gamybos proceso etapus galima pamatyti ONLINE. Renkantis kubilą suteikiame didelį kiekį reikšmingos informacijos, tiek nuotraukomis, tiek video medžiagomis arba ONLINE naudojant viber, whatsapp ar kitas programėles. Klientui pateikiamas labai didelis kiekis informacijos, kuris yra susistemintas ir perteikiamas taip, kad būtų paprasta suprasti.

Garantija

Visai gaminamai produkcijai suteikiama 24 mėnesių arba 12 mėnesių komercinę garantija. Taip pat atliekame pogarantinį aptarnavimą.

© 2024 Be "DZŪKIJOS KUBILAI" ™ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.