Įdėklo dydis, forma

Kokį įdėklą pasirinkti? Koks populiariausias įdėklas Lietuvoje?

Kubilo įdėklo forma, dydis.

Lietuvoje galima įsigyti kubilus su stiklo pluošto įdėklu, jie yra populiariausi, daugiausiai jų parduodama Lietuvoje bei užsienyje. Taip pat populiarūs ir polipropileniniai (PP-plastikiniai) bei akriliniai įdėklai. Nors tai yra pagrindinės įdėklų rūšys, Lietuvoje yra gamintojų, kurie gamina kubilus su plieno įdėklais – šie įdėklai yra ne itin populiarūs dėl didelės kainos, bet pirkėją jie tikrai atranda. Naujiena Lietuvoje - akriliniai įdėklai, kurie turi vieną gan svarbų gamybos panašumą į stiklo pluošto įdėklo. Galutiniam gaminio užbaigimui, jo sutvirtinimui naudojamas stiklo pluoštas.

Taigi neapžvelgsime visų įdėklų , nes jų yra pernelyg skirtingų dydžių, sudėčių ir formų. Trumpai apžvelgsime kubilus su stiklo pluošto įdėklais. Visų pirma reikėtų nuspręsti kokio dydžio Jums jo reikia. Kubilų dydžių ir formų Lietuvoje yra įvairių. Forma jau yra fantazijos reikalas, na o dydis yra labai svarbus. Standartinis išorinis dydis yra 2 m. skersmens ir 1 m. aukščio. Jame telpa 5-6 asmenys, priklausomai nuo sudėjimo. (niekada aklai nepasikliaukite, kad jame gali tilpti 8 asmenys ir daugiau). Visais atvejais mes linkę išrinkti Jums tinkamiausią dydį, atvykus pas mus, galima įlipti į kubilą ir pajusti kubilo dydį. Šio dydžio kubilus dažniausiai renkasi šeimos, poros. Norintiems daugiau erdvės ir komforto rekomenduojame rinktis 2.25 m skersmens ir 1,05 m. aukščio, tokio dydžio kubile komfortiškai jausis 6 asmenys, o tilps ir 8. Renkantis kubilą su vidine krosnele, rekomenduojame rinktis 2,25 m skersmens kubilą, nes 2 m. skersmens kubile komfortiškai jausis tik 3-4 žmonės, kadangi krosnelė užimą vietą. Bet kubilas su vidine krosnele turi ir pliusų, vienas iš jų, tai užima mažiau vietos, nes nėra krosnelės išorėje. Ir žinoma jeigu planuojate naudotis 2 m. skersmens kubilu keli asmenys, tai yra tikrai neblogas pasirinkimas.

Ar kubilo įdėklas turi būti apšiltintas?

TAIP, prieš keletą metų tai buvo naujiena, bet dabar tai jau yra standartas, kuris turi didelę naudą – sulaiko šilumą kubile, vanduo ilgiau išlieką šiltas, greičiau įšyla. Mes naudojame itin aukštos kokybes termoizoliacines putas, kurios pasižymi labai puikiomis savybėmis ir yra bene populiariausios kubilų gamybos srityje.

Kubilo įdėklo storis? (stiklo pluošto įdėklas)

Rekomenduojame rinktis gamintoją, kuris savo kubilų gamybai naudoja storus įdėklus, kuo storesnis tuo geriau. Lietuvoje labiausiai paplitę iki 5 mm storio įdėklai. Dugno šoninės sienelės apie 5 mm, pagrindinės sienelės 2-3 mm. Taip vadinami dviejų sluoksnių. Mūsų įdėklai: dugno šoninės sienelės 0,5 -1 cm, pagrindinės sienelės 4-5 mm. Trijų sluoksnių. Ir kaip žinoti ar pas gamintoją tikrai kokybiški įdėklai? Gamintojas Jums gali ir turi parodyti gaminamo įdėklo storį.

Ar tai reiškia, kad įdėklai 2 sluoksnių yra blogesni nei 3 sluoksnių?

Ne, taip toli gražu nėra. Visi įdėklai gaminami, kad naudoti pagal paskirtį, svarbu yra ir įdėklo gamybos procesas, kokybė. Žinoma mes rekomenduojame rinktis 3 sluoksnių. Jeigu yra galimybė rinktis, kodėl nepasirinkus?