Kubilo apdaila

Kokią kubilo apdailą rinktis? Termiškai apdorotą medieną? Įprastinę medieną ar VPC (plastiko ir medžio kompozitą)?

Kokią mediena rinktis kubilo apdailai?

Mes gaminame tik iš kokybiškos medienos, visa ji yra sertifikuota, turi - gaminio, CE, PEFC sertifikatus. Norint kuo ilgiau išlaikyti kubilo apdailą nepakitusią, rekomenduojame rinktis Termiškai apdorotą medieną - tai karščiu ir garais apdorota mediena. Terminis apdorojimas negrįžtamai paveikia jos savybes – ji tampa tvaresne, pagerėja matmenų stabilumas ir termoizoliacija. Pakitusi mediena beveik nesitraukia ir nesikraipo, ilgiau išlaiko naujumo įspūdį. Apdorojant ją, sunaikinamos visos bakterijos, grybeliai, puvinys, termo mediena tampa sterili. Neišskiria formaldehidų. Termo mediena tarnaus daugybe metų, net ir nedengta jokiomis apsaugančiomis priemonėmis. Šiai dienai galime pasiūlyti termo eglines bei pušines dailylentes. Galimas aliejavimas arba impregnavimas.

Standart komplekte siūlome rinktis juodalksnio apdailos dailylentes, tai bazinis variantas. Kubilą pagamintą su šiomis dailylentėmis, nerekomenduojame statyti ne pastogėje, nebent tai būtų gerai vėjo prapučiama vieta, apdaila negautų daug vandens, drėgmės, nes kitu atveju apdaila gali kraipytis, plėstis, atsirasti pelėsis – tai yra termiškai neapdorota mediena, kuri veikiama ne nuo mums priklausomo aplinkybių praranda savo savybes. Žinoma tai tik estetinė problema, kuri įtakos kubilo funkcionavimui neturi, o pasirinkus šį variantą, visada galite atnaujinti kubilo apdailą ją pakeičiant nauja. Kubilo apdaila, kad ir kokio medžio ji būtų, rekomenduojame ją atnaujinti savo ar mūsų rekomenduojamu impregnantu kartą per metus.

Norintiems 100 % apsaugos nuo drėgmės, lietaus ir pan. Rekomenduojame rinktis VPC apdailą. Tai plastiko ir medžio kompozito dailylentės, jos yra ilgaamžės. Žinoma – naudojant chemiją (putos ir pan.) ilgainiui veikiamos chemijos, jo pradeda keisti spalvą, baltuoja, bet ir čia yra išeitis, galima atnaujinti specialiai tam skirtu aliejumi