Masažinės sistemos

Kokios yra masažinės sistemos? Kuo skiriasi oro ir hidro masažinės sistemos?

Kokios yra masažinės sistemos?

Yra hidro masažinė sistema ir oro sistema, kitaip vadinama „jacuzzi“. Hidro sistemos veikimo principas yra pagrįstas vandens įsiurbimu ir išpurškimu per hidromasažinius purkštukus. Oro sistemos veikimas ir paskirtis yra kitokia. Oro kompresoriui generuojant orą, jis išpučiamas per oro purkštukus. Oro sistema sukuria gražų vaizdą (burbuliuoja), bei atlieką gan svarbią funkciją – vėsina vandenį. Perkaitinus vandenį, galima greičiau jį atvėsinti. Žinoma hidro sistema taip, pat vėsina vandenį, bet lėčiau.

Su kiek purkštukų rinktis kubilą?

Mes kaip gamintojas, visada sakome reikia rinktis kuo didesnį kubilą su kuo daugiau purkštukų ir pan. Bet Jums patarti pagal Jūsų poreikius, tikrai galėsime. Lietuvoje standartas 2 m skersmens kubile su vidine krosnele 6-8 hidro purkštukai, 2.25 m. 8 ir daugiau. Su išorine krosnele 2 m. 8 ir daugiau, 2.25 m. rekomenduojame nuo 12 purkštukų ir daugiau. Oro purkštukų skaičius standartiškai nepriklausomai nuo kubilo dydžio 12 vnt. ir daugiau. Visas sistemas galima įmontuoti į kubilą ir naudoti vienu metu. Nesuklyskite rinkdamiesi purkštukų skaičių, visada atkreipkite į siurblio galingumą. Dažnu atveju pvz.: prie oro sistemos montuoja ne 12 purkštukų, o 14 ar net 20 ant vienos arapūtės. Papraščiausiai galite net nesuprasti ar jie veikia tinkamai. Burbuliuojančiame vandenyje galite to nepamatyti. Būna veikia 12 iš 20 purkštukų, iš likusių neišpučiamas vanduo dėl slėgio, netinkamos montavimo vietos ar neteisingame žarnų paskirstyme. Ko pasekoje su laiku orapūtė pavargsta ir sudega. Visada galite su mumis pasikonsultuoti, gausite nemokamą konsultaciją, jeigu kubilas ir nėra perkamas pas mus.

Purkšukų apdaila?

O taip, ji būna plastikinė ir nerūdijančio plieno. Kokią rinktis? Tik plieninę. Ji atspari chemijai, su laiku nenusilupa blizgutis, taip, kad kaip nuo plastiko. Pas mus visi purkštukai  - tik NERŪDIJANČIO PLIENO.

Masažinių sistemų valdymas?

Įprastinis visų sistemų valdymas yra mygtukinis, veikiantis vakumo principu - oro pagalba. Jungikliai yra plastikiniai. 2024 metais rinkai pristatėme naujieną - jungiklius kurie turi užrašus, yra apšviesti. Tai didelė naujiena Lietuvoje, kadangi iki šiol visi naudojo standartinius. Mes stengiamės būti inovatyvūs!