Kubilo naudojimosi instrukcija

Nesilaikant reikalavimų nurodytų instrukcijoje, garantinis aptarnavimas nebus taikomas. Ši instrukcija yra neatskiriama dalis nuo garantinės kortelės.

KUBILO PARUOŠIMAS, PASTATYMAS, LAIKYMO VIETA

     Įsigytas lauko kubilas turi būti pastatomas ant lygaus, horizontalaus ir tvirto pagrindo apsaugant kubilą nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus, sniego pvz.: medinė lauko terasa su stogu, pastogėje betonuota ar trinkelėmis klota aikštelė. Jei gaminys bus pastatytas netinkamai ar ant nelygaus paviršiaus, kubilas gali prarasti tvirtumą, stabilumą ar net estetinę išvaizdą. Kubilo apdaila ir pagrindas yra mediniai, todėl svyruojant lauko temperatūrai, keičiantis oro sąlygoms, ne nuo mums priklausančių aplinkybių (saulė, lietus, sniegas ir pan.) gali atsirasti estetinių išvaizdos pakitimų. Esant drėgmei mediena plečiasi, džiūdama traukiasi, gali prasidėti puvimo procesai. Todėl labai svarbu, kubilą laikyti sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, apsaugant jį nuo saulės spindulių, lietaus ir sniego.

SVARBU – Jei įsigytas kubilas turi elektrinių komponentų (HIDROMASAŽINĖ sistema, LED apšvietimas). Rekomenduojame jį prijungti tiesiogiai prie automatinio srovės jungiklio, o papildomai apsaugai naudoti srovės nuotėkio rėlę.

SVARBU – norint išvengti elektrinės įrangos gedimų ir užtikrinti saugumą, būtina įsitikinti ar yra įžeminimas.

KUBILAS SU IŠORINE KROSNELE

     Išorinė krosnelė, kaip ir lauko kubilas turi būti pastatytas ant lygaus, tvirto pagrindo. Svarbu, kad krosnelės priekis būtų šiek tiek žemiau. Krosnelės pajungimo žarnos nuo kubilo negali eiti į viršų, o turi būti nuleistos ir eiti į apačią. Kubilui naudokite tik švarų vandenį be chemikalų ar druskų. Jeigu vandens geležies kiekis didesnis už normą (200 µg/l), būtina įrengti geležies šalinimo filtrą, jeigu vanduo kietas, reikalingas vandens minkštinimo/nukalkinimo filtras. Dėl geležies ir kalkių nuosėdų, sandariai neužsidaro sklendės, vožtuvai, užsikiša prietaisai. Tik užpildžius lauko kubilą vandeniu, kad nuo viršaus liktų 10-15 cm neužpildyto ploto, galima pradėti kūrenti krosnelę. Kubilo krosnelės kūrenimui rekomenduojama naudoti sausas malkas. Rekomenduojama vandens temperatūra nuo +38 iki +45 laipsnių C. Ugnies trauką galima reguliuoti su dangteliu esančiu ant krosnelės durelių arba tam naudoti pelenų stalčių.

SVARBU – į išorinę krosnelę nepridėti per daug kuro, kad ugnis neišsiveržtų pro dureles, o trauka būtų pro kaminą.

SVARBU – nepamirškite, kad kol kubile nėra reikiamo kiekio vandens, negalima užkurti krosnelės, nes skleidžiamas karštis pakenks kubilui.

SVARBU – vandenį galima išleisti tik tada, kai krosnelė yra pilnai atvėsusi. Priešingu atveju krosnelės kaitra pažeidžia kubilą, sugadina krosnelę.

SVARBU – esant minusinei oro temperatūrai, baigus naudoti kubilą, iš krosnelės būtina išleisti vandenį. Kitu atveju sutruks krosnelė.

SVARBU – chlorą ir kitą chemiją (vonios putos ir pan.) naudoti nerekomenduojame, nes tai turi įtakos krosnelės bei visos įrangos ilgaamžiškumui.

SVARBU – kubilo valymui naudoti specialias baseinų valymo priemones be abrazyvinių dalelių, chloro.

DRAUDŽIAMA! Naudoti stiklinę tarą, kietus bei aštrius pašalinius daiktus, lipti į kubilą su avalyne, sėdėti ant kubilo krašto.

SVARBU - Pirmą ir antrą kubilo vandens kaitinimo kartą galimas kondensato pasirodymas iš krosnelės pakuros. Po trečio kūrenimo kondensatas nepasirodo. Toks procesas galimas bet kokio gamintojo kubilų krosnelėse, kadangi labai šaltas vanduo pradėtas kaitinti kondensuoja atmosferos drėgmę, o kai apdega vidinės krosnelės sienelės kondensatas neišsiskiria. Taip pat kondensatas dingsta, kai šildomo vandens temperatūra pasiekia oro temperatūrą.

VANDENS HIDROMASAŽINĖ IR ORO MASAŽINĖ SISTEMA, LED APŠVIETIMAS

     Hidro ir oro masažinės sistemos, led apšvietimas įjungiamas/išjungiamas mygtukais, o srovės stiprumas valdomas reguliatoriumi. Valdymo mygtukai įrengti kubilo išorinėje sienelėje.

SVARBU - išleidus vandenį, reikia apie 3 sek. (KELETĄ KARTŲ) įjungti masažinę sistemą, o oro masažinę sistemą iki 30 sek., kad iš sistemos pasišalintų vanduo.

SVARBU - šaltuoju laiku, pripildžius kubilą vandeniu, masažinę hidro ir oro sistemą galima įjungti tik vandeniui sušilus iki + 30C°.

SVARBU – nenaudojant masažinės sistemos, srovės stiprumo reguliatorių laikyti ant „MIN“ ribos, nes laikant ant kitos padėties jungiklis bus neuždarytas ir leis per jį vandenį.

DRAUDŽIAMA! Laikyti vandenį kubile, jei lauke yra minusinė oro temperatūra ir kubile nėra palaikoma teigiama vandens temperatūra.

DRAUDŽIAMA! Jungti vandens masažinę sistemą be vandens ilgiau nei 3 sekundes. Siurblys pritaikytas veikti su jame esančiu vandeniu.

Sekite mus

© 2022 Be "DZŪKIJOS KUBILAI" ™ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.