Vandens termometrai

Kokie būna termometrai? Ar jis reikalingas?

Vandens termometras yra būtinas priedas naudojant kubilą. Naudojant termometrą bus lengviau pasiekti reikiamą vandens temperatūrą. Rekomenduojama vandens kubile temperatūra yra 36-40 laipsnių, o kad tokią pasiekti, neperkaitinant vandens, rekomenduojama naudoti termometrą, kurio pagalba bus pasiekta reikiama vandens temperatūra ir tuo pačiu, apsaugotas kubilas nuo perkaitimo/sugadinimo.

Standartinėje komplektacijoje siūlome vandeniu pripildomą termometrą, kuris yra tikslus ir jo tikrai pakanka naudojimui kubile. Plūduriuojantis termometras vandens paviršiuje yra saugus naudoti, pagamintas iš plastiko. Žinoma, o kaip gi be minusų? Taip, vienintelis tokio termometro minusas yra toks, kad nėra patogu kas kartą nuiminėti dangtį ir matuoti temperatūrą. Problemos didelės kaip ir nėra, kubilas juk kasdien nenaudojamas. Todėl savo klientams visada siūlome neskubėti užsakant elektroninį termometrą, nes jį visada galima papildomai įmontuoti/įsigyti.

Norintiems patogumo, galime pasiūlyti integruotą termometrą, kuris dažniausiai montuojamas kubilo apdailoje, jo sienelėje. Tai ypač tikslus termometras ir visada priėję prie kubilo, matysite vandens temperatūrą. 2022 metais pristatėme tokį termometrą, o dabar 2024 metais turime šios versijos atnaujinimą - TERMOMETRĄ su liečiamu ekranu.

Taip pat siūlome bevielius termometrus veikiančius dideliu atstumu, turinčius keletą papildomų funkcijų, tokių kaip laikrodis, aplinkos kurioje yra termometras temperatūros rodymas, drėgmės duomenys. Tai išties puikus pasirinkimas, kadangi termometro duomenis galite matyti atskirame ekrane (stotelėje), kuri gali būti nuo kubilo nutolusi net 30 metrų.

Na, o jeigu manote, kad yra reikalas turėti profesionalų termometrą, siūlome rinktis bevielį termometrą kurio siunčiamą informaciją matysite savo išmaniajame telefone. Yra du puikūs pasirinkimai: Bevielis termometras su bluetooth funkcija ir bluetooth + wifi. Kuo jie skiriasi? Termometras su bluetooth funkcija perduoda duomenis iš termometro plūduriuojančio kubile iki 30 metrų atstumu į stotelę, na o bluetooth + wifi informaciją gali perduoti į Jūsų išmanųjį telefoną, kad ir kur Jūs bebūtumėt.

Taigi mūsų patarimas būtų toks: išmėginkite termometrą esanti standartinio kubilo komplektacijoje ir nuspręskite ar Jums tikrai reikalingas modernesnis vandens temperatūros stebėjimas, jeigu taip, mes tuo pasirūpinsime!