Komercinė garantinė kortelė

Garantija:

Visam prekės komplektui išskiriant kubilo komplektuojamas dalis: Hidromasažinė sistema, led apšvietimas, kubilo įdėklas, stiklo pluošto dangtis, krosnelė.

Kubilo medinis pagrindas, laipteliai, apdaila, gėrimų laikiklis* - yra papildomų sąlygų.

*Taikoma, jeigu kubilas ir visos jo komplektuojamos detalės stovi uždaroje patalpoje (uždaro tipo terasa ir pan. – su stogu. Kai kubilo nepasiekia drėgmė - lietus, tiesioginiai saulės spinduliai, sniegas, kubilo apdaila ir pagrindas nėra apliejami vandeniu.

*Netaikoma, nes tai yra mediena, kuri turi sąlytį su gamta (lietus, sniegas, saulė). Drėgmė gali pažeisti kubilo apdailą, kubilo apdaila gali pūstis, plėstis, trauktis kraipytis, atsirasti pelėsis, prasidėti puvimo procesai – visa tai įtakoja oro sąlygos.

Hidromasažinė/oro sistema:

Taikoma vandens siurbliui, jeigu jis neturi nusidėvėjimo ar mechaninio vidinio ar išorinio pažeidimo požymių. (išlūžusi sparnuotė nuo pašalinių daiktų ir pan.).

Netaikoma jeigu siurblys nustojo veikti dėl elektros energijos svyravimo, trumpojo jungimo ar netinkamos įtampos.

Led apšvietimas:

Taikoma maitinimo blokui.

Netaikoma jeigu blokelis nustojo veikti dėl elektros energijos svyravimo, trumpojo jungimo ar netinkamos įtampos.

Kubilo įdėklas, stiklo pluošto dangtis:

Taikoma kubilo (įdėklo, dangčio) trūkimui per visus jo sluoksnius. (jeigu pradeda leisti vandenį) – tam tikru atveju tai pripažįstama, kaip gamybos brokas. Visus pažeidimus įvertina gamintojas.

Netaikoma, jeigu įtrūkimai yra paviršinio sluoksnio, netrukdantys funkcionuoti kubilui, bei dangčiui. (Tai gali įvykti dėl netaisyklingo kubilo naudojimo) – pašaliniai daiktai kubile (stiklinė tara, žaislai ir pan. ), sėdėjimas tam neskirtose vietose (įdėklo kraštas), paliktas ir prišalęs vanduo, vaikščiojimas kubile su avalyne, naudojama netinkama kubilo valymo chemija ir pan. Stiklo pluošto dangčio netaisyklingas nuėmimas, uždėjimas, saugojimas bei jo priežiūra. Visus pažeidimus įvertina gamintojas.

Krosnelė:

Taikoma jeigu pristačius kubilą su krosnele, pripylus vandens į kubilą (krosnelę), neužkūrus krosnelės pradeda bėgti vanduo iš krosnelės. Gamintojas per protingą laiko terminą (suderintą su pirkėju) pristato naują krosnelę.

Netaikoma, jeigu krosnelė jau buvo užkurta, kadangi krosnelė gali trūkti ją perkaitinus (užkuriant be joje esančio vandens arba išleidus vandenį nespėjus jai atvėsti), naudojant tam tikrą chemiją, pvz: chlorą. Krosnelės būklę bei priežastis įvertina gamintojas. Kaminui, kamino apsaugai, kamino kepurėlei, garantija netaikoma.

Termo dangtis:

Netaikoma, nes tai komplektuojamoji dalis, kuri dėvisi nuo mums nepriklausomų aplinkybių, oro sąlygų, gamtos stichijų: saulė, šaltis, lietus, sniegas.

Taip pat garantija netaikoma defektams ar žalai, kurie atsirado dėl šių priežasčių:

 • Naudojant įrenginį ne pagal paskirtį;

 • Nesilaikant prietaiso eksploatacijos ir priežiūros instrukcijų reikalavimų;

 • Naudojant netinkamas arba nekokybiškas medžiagas (krosnelės kūrenimas anglimi, kubilo valymas netinkamomis priemonėmis ir pan.);

 • Atsiradus natūraliam nusidėvėjimui;

 • Dėl produkto defektų, atsiradusių dėl kalkių ar geležies nuosėdų susidarymo, smėlio, žvyro, dumblo užterštumu ir pan., į siurblio vidų patekus pašaliniams daiktams;

 • Jei produkto gedimas atsirado dėl per didelės ar minusinės temperatūros, nei nurodyta gamintojo rekomendacijose/instrukcijoje;

 • Įrenginį remontavo arba perdarė tretieji asmenys;

 • Vartotojas neinformavo gamintojo apie pirminį gaminio gedimą ir toliau jį naudojo esant gedimui;

 • Gaminys nepriklauso pirminiam mažmeniniam vartotojui;

 • Eksploatacinių dalių susidėvėjimas nelaikomas gedimu ir garantinis remontas šiuo atveju netaikomas;

 • Veikiant nenugalimos jėgos aplinkybėms (stichija, gaisras, žaibas, tiesioginiai saulės spinduliai, lietus, sniegas ir pan.) ar dėl kitų priežasčių, atsiradusių ne dėl Pardavėjo kaltės ir kurių negali kontroliuoti.

REKOMENDUOJAME

 • Kad sumažinti įtaką ne nuo mums ir jums priklausančių aplinkybių (saulė, lietus, gamtos stichijos, sniegas ir pan.), rekomenduojame rinktis termiškai apdorotą medieną, plastikinę apdailą ir pan. Kubilą statyti gerai vėdinamoje vietoje (pastogėje, pavėsinėje, atviro tipo ar uždaro tipo su stogu terasoje). Jeigu pateko sniego ant termo (apšiltinto kubilo dangčio), būtina jį nuvalyti, kadangi taip sumažinsite jo apkrovą ir apsaugosite nuo lūžio.

 • Kubilą statyti ne ant grynos žemės, o sukeltą, kad pagrindas neturėtų sąlyčio tiesiogiai su žeme, drėgme, sniegu.

 • Kubilą patariame impregnuoti 1 kartą per metus, savo pasirinktu ar gamintojo rekomenduojamu impregnantu.

 • Kubilo valymui nenaudoti rugštinės, šarminės, abrazyvinės ar sudėtyje turinčios chloro chemijos. Nenaudoti acetono, skiediklių, nes tai negrįžtamai pakeis kubilo įdėklo išvaizdą. Naudoti tik baseinams skirtas valymo priemones.

 • Norint kuo ilgiau išlaikyti kubilo krosnelę bei visą kubilą, nerekomenduojame naudoti chloro, vandens burbulų, vandens putų ir kitų panašių priemonių, nes tai turi įtakos kubilo ir visos įrangos ilgaamžiškumui. Rekomenduojame naudoti tik švarų vandenį kuriame geležies kiekis būtų normos ribose, vanduo būtų ne per kietas, kad nesusidarytų kalkės.

© 2024 Be "DZŪKIJOS KUBILAI" ™ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.